Template:Worldpedia tools: Difference between revisions

No edit summary
Tag: Reverted
No edit summary
Tag: Manual revert
Line 16: Line 16:
| style="width: 50%;" | [https://commons.wikimedia.org/wiki/Special:Upload Upload files]
| style="width: 50%;" | [https://commons.wikimedia.org/wiki/Special:Upload Upload files]
| style="width: 50%;" | [[Create_Your_Page|Create your page]]
| style="width: 50%;" | [[Create_Your_Page|Create your page]]
|-
| style="width: 50%;" | [[Special:CreateAccount|Create account]]
| style="width: 50%;" | [[Special:CreateAccount|Create account]]
| style="width: 50%;" | [[Special:Contributions|Contributions]]
| style="width: 50%;" | [[Special:Contributions|Contributions]]
|}
|}
</div>
</div>