Template:Worldpedia tools: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 1: Line 1:
{| class="wikitable" style="background: transparent; width: 100%; text-align: center;"
{| style="background: transparent; width: 100%; text-align: center;"
|-
|-
| style="width:25%;" | [https://commons.wikimedia.org/wiki/Special:Upload Upload files]
| style="width:25%;" | [https://commons.wikimedia.org/wiki/Special:Upload Upload files]
Line 5: Line 5:
| style="width:25%;" | [[Special:CreateAccount|Create account]]
| style="width:25%;" | [[Special:CreateAccount|Create account]]
| style="width:25%;" | [[Special:Contributions|Contributions]]
| style="width:25%;" | [[Special:Contributions|Contributions]]
|}
|-
<onlyinclude>
| colspan="4" style="display: none;" |
{| class="wikitable" style="background: transparent; width: 100%; text-align: center; display: none;"
{| style="width: 100%;"
|-
|-
| style="width:50%;" | [https://commons.wikimedia.org/wiki/Special:Upload Upload files]
| style="width:50%;" | [https://commons.wikimedia.org/wiki/Special:Upload Upload files]
Line 15: Line 15:
| style="width:50%;" | [[Special:Contributions|Contributions]]
| style="width:50%;" | [[Special:Contributions|Contributions]]
|}
|}
</onlyinclude>
|}